ND palkmajad logo ND palkmajad päis
 
 

Oleme üle kümne aastat tegelenud puitmajade, mänguväljakute ja teiste puitehitiste ekspordiga. Selle aja jooksul on saanud selgeks, et meie kliendid soovivad rohkemat, kui üks tootja suudab pakkuda. Me oleme teinud põhjaliku valiku tootjatest ja täna esindame mitut puitmajade tootmisega tegelevat ettevõtet. Tänu tootjate valikule suudame Teile pakkuda parimat tootevalikut, parimatelt, erinevate valdkondade(aiamajad, suvemajad, ümarpalkmajad, elumajad jne) tootjatelt. Lisaks majadele pakume ka ehitusteenust, puitmööblit, ning teisi puittooteid. Loomulikult korraldame ka transpordi Teie poolt näidatud sihtkohta.

Nord Domus (Põhja Maja/kodu) sõnapaar võtab kokku meie poolt pakutavad olulised väärtused:

  • Põhjamaade aastasadade pikkune kogemus puitmajade valmistamisel.
  • Kõik meie majad on valmistatud põhjamaade rasketes oludes kasvanud ja seetõttu vastupidavast, tugevast okaspuu puidust.
  • Pakume just Teile projekteeritud maju - tervislikku, looduslähedast kodu.
  • Kodu ei ole pelgalt elumaja, kodu juurde kuuluvad ka lapsed, aed ja koduloomad - ka nende jaoks on meil pakkuda erinevaid võimalusi ja lahendusi.

Meie missiooniks on oma ala professionaalide poolt pakutavate toodete ja teenuste ühendamine parimaks, ning looduslikku elukeskonda hindava tarbija jaoks, soodsaimaks koosluseks.


Nimi*
Telefon*
E-mail*
Sõnum
Kontrollvõti
 
Nord-Domus palkmajad